Trend sukienki bez tyłu przejmuje letnią modę 2022

Viki.ortner

Letnie zakupy są już w naszej głowie, prawda? Najfajniejszym sposobem pokazania skóry jest wybór trendu sukienki bez pleców. Chociaż trend może wydawać się praktycznie niewidoczny, te subtelne szczegóły staną się jednym z naszych ulubionych strojów.

Jeśli tego lata chcesz pokazać dużo skóry, ale nie jesteś fanem rozcięcia sukienek lub dół z guziki w dekolcie, trend bez pleców może być dla Ciebie. Choć seksowny w subtelny sposób i wystarczająco elegancki na najgorętsze dni, ma również długą i interesującą historię, która może sprawić, że doceniasz te utwory jeszcze bardziej.

Peexo

Ten styl wszedł do głównego nurtu, ponieważ odważne i hojne codzienne zużycie lat dwudziestych XX wieku określiło zbliżające się postpandemiczne gorące letnie dziewczyna. Po prostu noś go, sukienki bez pleców to nakładanie się, w którym ekshibicjonizm z dodatnim korpusem spotyka się klasyczny i zazwyczaj wygodny, przybierają łatwą elegancję. Jasne, ten trend mógł być znacznie bardziej konserwatywny praktycznie sto lat temu, ale wpływowi mody z pewnością wiedzą, jak nosić sukienki, które pokazują trochę skóry.

Zobacz też

Moda, sklep i styl
Styl mody inspirowany lat 70. powraca w 2022 roku

Planując letnią garderobę, uważaj to za niezbędną pogodę przejściową i nie tylko. Przewiń w dół, aby uzyskać więcej inspiracji i kup niektóre z ulubionych, które mamy na naszym radaru poniżej.

Peexo

Faustine.clerc

Elodieromia

Elodieromia

W białym haftowanym niewielkim dresslulus bez pleców

ASOS Design Tall Otwarty Sukiewkę Puff Sukiej Maxi w teksturowanym Mono Gingham

Asos Design Cami Wrap Midi Dress z koronką

Asos Design Hanter Maxi Sukienka z otwartym tyłem w różowym druku z bandana

Sukienka lniana Anneliese

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *