Post gościnny: 7 sklepów do zakupu lat letnich

, które są najlepszymi sklepami na letni odzież roboczą? Wygląda na to, że wszyscy mają własną listę, jednak dzisiejszy pochodzi od specjalistów kupujących w Internecie w Shefinds, blogu, który czytałem, ponieważ przed założeniem korporacji. Witamy! – Kat.
Niezależnie od tego, czy jesteś online w mieście, czy w kraju, jedziesz do pracy lub dojeżdżania do pracy, każda dama rozumie niebezpieczeństwa ubierania się do pracy latem. Jest gorąco, gdy jesteś na zewnątrz, chłodno w pojeździe lub w pociągu, gorąco podczas spaceru do biura, a także Awesome jeszcze raz w biurze. Dokładnie jak, do cholery, masz na to sukces?
Jedno słowo: warstwy. Tak, może wydawać się niepokojącym, aby przynieść coś dodatkowego, gdy jest ponad 80 stopni, ale nie tylko świetny marynarka, swetra lub kurtka utrzyma ciepło w A.C., ale również połączy to eksperckie stroje, jak nikt.
Gdy wyruszamy w upalne miesiące lat, podsumowaliśmy siedem sklepów, każda dama powinna trafić na odzież roboczą, aby przejść przez sezon. Niezależnie od tego, czy szukasz stroju firmowego, czy czegoś o wiele bardziej swobodnego, te obszary nie przestaną ci pracować. (Na zdjęciu: Notch Neck Shift, 67–134 USD w Boden, oznaczona od 168 USD).

MANGO. To najprawdopodobniej nie jest jednym z twoich typowych gosze, jednak powinno być. Ubrania mango są nie tylko dobrze wykonane, ale są one również dość przystępne. Lubimy ich dostosowane spodnie, a także nieco ostre kurtki, a także blezery, jednak również robią świetne oferty całkiem mieszkalnych alternatywnych, jeśli sandały nie są w twoim biurze.
H&M. Nie, H&M nie tylko tworzy ubrania klubowe. Mają całą sekcję zużycia biura, która uderzy w twój umysł. Pamiętaj, aby sprawdzić wyluzowane suknie, a także spódnice, które będą fantastyczne z lekkimi bluzami latem.
Zara. Nie przegap fantastycznej nowej kolekcji Zary lekkich (i jasnych!) Spring/Summer Spodni. Jeśli twój kod sukni biurowej jest nieco bardziej łagodny, sugerujemy również zainwestowanie w jeden z ich pięknych drukowanych krótkich zestawów.
Boden. Brytyjczycy robią wiele rzeczy, a także klasyczny, konwencjonalny, ale stylowy opatrunek jest z pewnością jednym z nich. Boden jest jedną z naszych preferowanych lokalizacji, które zdobywają ponadczasowe sukienki, które nie są tak krótkie, jednak podobnie mają mnóstwo tradycyjnych karty, które będą działać sezonem na sezon.
Kohl. Nie śpij na Kohl! Podoba nam się kolekcja Dana Buchman dla koszulek roboczych, a także tradycyjnych blezerów, a także bardzo wiele kodu kuponu sprzedaży i/lub rabatów.
Załoga J. To powinno być oczywiste. Oczywiście kolekcja garniturów J. Crew jest świetna, jednak ich suknie są również umiarkowane, a także bezkonkurencyjną jakość.
Asos. Jeśli masz czas, wykop z ogromnym wyborem Asosa. Istnieje wiele, które nie jest odpowiednie dla pracy, jednak istnieje również mnóstwo blezerów, AS Monaco Koszulka a także spodni, które sugerują, że nie używasz dokładnie takiej samej, jak każda inna dama w biurze.

Aby uzyskać znacznie więcej porad Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka dotyczących zakupu, przejdź do Shefinds.com.
Czytelnicy, jaka jest Twoja lista najlepszych sklepów Sporting CP Koszulka na odzież roboczą w lecie? Dokładnie jak zmieniła się lista na przestrzeni lat?
——————
N.B. Proszę zachować komentarze na temat; Necidjacks zostaną usunięte według naszego wyłącznego uznania, a także wygody. Te merytoryczne przesłania mają być źródłem komentarza sąsiedztwa na konkretny temat, z którym odwiedzający mogą szukać bez konieczności przesiewania wielu niepowiązanych komentarzy. Podobnie jak w programie, choć w programie bardzo cenię wszystkie komentarze moich czytelników, proszę, proszę, abyś szanował pewne ograniczenia dotyczące merytorycznych wiadomości, takich jak ten. podziękować za twoje zrozumienie!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *