Przewodnik kupujący Chicago

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Chicago jest jednym z moich ulubionych miast kupujących (przeczytaj o moich przygodach kupujących w Chicago Tribune). Położony nad brzegiem potężnego jeziora Michigan, Chicago jest absolutnie naszym miastem. Część College Town, część usługi usługi, a także część etniczna Enklawa, Chicago jest pełna niesamowitalnych ofert. CHICAGO Fashionistas dawno uwielbiał mieszankę sklepów oszczędnościowych w mieście, a także inspirowane etnicznie sklepy.

Ta publikacja może składać się z powiązań stowarzyszonych. Zobacz naszą politykę prywatności.

Chicago Kupowanie wskazówek

1. Podnieś kopię magazynu Chicago. Magazyn ten wymienia najlepszą sprzedaż próbek, a także kupowanie wydarzeń w obszarze metra w Chicago. Możesz również wskazać na sprzedaż, jak i kupowanie informacji wysyłanych bezpośrednio do skrzynki odbiorczej poczty e-mail.

2. Sprawdź kolumnę Ellen Warren w Tribunie Chicago. Ellen jest prawdziwą kupującą Diva Chicago, a także palec na wszystkie najlepsze miejsca do sklepu w Chicago, które ona zwykle wymieniają w najbardziej przeczytanej regularnej kolumnie w najlepszej codziennej gazecie Chicago.

3. Wymiana McShane jest jednym z najlepszych sklepów konsygnacyjnych na świecie (z dwoma lokalizacjami, 815 W. Asitage Ave. As 1141 W. Webster Ave.). Kupiłem torbę Henri Begueli za 100 USD, a także parę pomp Chanel, ledwo noszonych, za 50 USD w ARSIBAGE AVE. Lokalizacja. Upewnij się, że sprawdź drugie piętro, które mocno obniżone ceny, mniej niż 20 USD.

4. Udaj się do Lincoln Park na oszczędność. Właśnie tutaj odkryjesz najlepszy wybór oszczędności, a także sklepy z antykami, w tym modną szafę Platona.

5. Wartość firmy jest … świetnie! Jeśli jesteś prawdziwą Thriftnista, musisz udać się do sklepu Goodwill w 1201 W. Washington Blvd. (niedaleko pętli). Ten sklep Goodwill, który oferuje regularną kartę kupującego, jest pełne niesamowitej ofert, z białej wełnianej kurtki Escada za 19,99 USD do pary ledwo zużytej Kate Spade Wieczorni pompy za 15 USD.

6. Wspaniała milę, kupna Mekka Chicago. Ten mile-długi odcinek północno-Michigan Avenue domów 460 sklepów w ośmiu blokach miejskich, w tym Bloomingdale, Neiman Marcus, a także Nordstrom. Jeśli jesteś z ogromnego miasta, takiego jak Nowy Jork lub Los Angeles, najprawdopodobniej nie odkryjesz niczego innego niż ich placówki w mieście domu, jednak obszar jest wart spacerem.

7. Instytut Sztuki Chicago. Poza tym, że jest jednym z najważniejszych muzeów sztuki na świecie, Instytut Sztuki Chicago Podobnie ma również sklep z zabójcą (właściwie, jest dwa). Lubię udać się do sklepów z pamiątkami po wakacjach dla dużych ofert na specjalne prezenty (kupiłem drugą połowę Pantone Laptop Bag za 20 USD), a także akcesoria (kupiłem trzy jasne błękitne bransoletki wykonane z recyklingu flip-flip-flope za 3 USD kawałek).

8. Chicago Premium Outlets. Jeśli prowadzisz, sprawdź Chicago Premium Outlets w Aurora, przedmieście Chicago. Jest warte podróży, jeśli szukasz ofert na Giorgio Armani, Polo Ralph Lauren, instruktor, a także BCBG. Przed wyjazdem do sklepu upewnij się, że zdobył książkę kuponową.

9. Gurnee Mills to jeszcze jeden doskonały wylot; Jeśli nie jesteś zadowolony o wylotowym pragnieniu w Chicago Premium Outlets, a następnie udaj się na zachód do centrum handlowego Gurnee Mills, które mieści się ponad 200 sklepów rabatowych.

10. Diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny. Jeśli szukasz biżuterii, sprawdź wiersz jubiaka w Chicago. Ta dzielnica biżuterii jest największa w Środkowym Zachodzie, a także diamenty, a także oferują klejnoty w niewiarygodnych cenach.

11. Uzyskaj książki kuponowe centrum handlowego. 900 Klasy Michigan North, Chicago Place, Lokalizacja wieży wodnej, a także Westfield Wszystkie oferuje książki kuponowe, które oferują dodatkowe oszczędności dla kupujących. North Bridge daje książki kuponowe dla swoich sklepów, które można powszechnie odebrać na biurku gościa. Niektórzy potrzebujesz, aby pokazać przestrzeń hotelową kluczową lub nieaktualną licencję kierowcy.

Więcej informacji Chicago.

Konwencja Chicago, jak również biuro turystyczne – sklep jednoprostowy dla tego, co się dzieje w Chi-Town.

Podróżnik Chicago – zapewnia całą wspaniałą informację, w tym mapy do druku.

Adler Planetarium & Astronomia Muzeum – pierwszy planetarium na półkuli zachodniej.

Navy Pier-Sklepy, rozrywki, a także wiele więcej dla całej rodziny.

Chcesz podzielić się zakupem w Chicago? Opublikuj go w sekcji komentarza poniżej.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *