5 najlepszych kosztownych koszul na świecie

Wszyscy rozumieją, że odzież jest kosztowna, a także wszyscy jesteśmy bardziej niż zadowoleni z wydawania pieniędzy na odzież, jednak dokładnie, ile pieniędzy jesteś skłonny wydać koszulka? Widziałem wiele marek koszulek, które promują wysokiej jakości koszulki koszulowe po dostępnych kosztach dla ludzi z różnych środowisk. Jaki jest jednak maksymalny koszt wysokiej wysokiej jakości koszulek od udanej firmy? Właśnie tak zacząłem przeglądać 5 najlepszych koszulek na świecie. Ten top dotyczy również kosztownych projektów, niesamowitej grafiki, starych i vintage koszulki, zespołów muzycznych, a także znanych artystów, którzy sprawili, że świat je uwielbiał.
Zawsze możesz kupić koszulkę, jednak pamiętaj, że będziesz musiał być naprawdę ogromnym wydawcą, aby zapłacić za tee takie jak te, które ci pokażę.

Oryginalna koszulka Vintage 1980 Iron Maiden British Trip z pierwszej podróży Niezwykle rzadka
Pomyśl o tym, jak zabytkowe wyglądasz w koszulkach z lat 80., na pewno jest to metoda ujawnienia, że ​​masz podobny wiek, a także program dla doskonałej Iron Maiden.
Cena to: 1,050 USD

Rzadka terapia piekielna jak Trip UK Britpop
Ta koszulka jest w niewiarygodnym stanie: bez dziur, rozcierania lub łez, a także to tylko jeden oferowany na całym świecie. Więc można się spodziewać ogromnej ceny. Jest to istotne posiadanie dla tych, którzy lubią kulturę Britpop.
Cena to: 125.000 USD

Rare vintage The Exploited Trip Show z 1992 r.-Oryginalna koszulka
Przejdźmy do lat 90., gdzie możemy odkryć te niesamowite, rzadkie, vintage koszulki z wykorzystywanego pokazu podróży w Niemczech w 1992 roku.
Cena to: 150 000 USD

T-shirt Led Zeppelin 1979 Knebworth
Następny reprezentuje kulturę rockową na szczycie, z Led Zeppelin, interesujący, wyjątkowy styl sprawi, że będziesz chciał go kupić lub wziąć…
Cena to: 10 000,00 USD

Vintage 1966 Beatles Butcher Cover album T Shirt
Kto nie słyszał o Beatlesach? Są praktycznie żywą legendą wśród nas. Tee pochodzi z 1966 roku, a także ma tylko kilka plam, po 48 latach istnienia.
Cena to: 20 000 USD

1/5 (1 przegląd)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *