Przedruki na wątek

Rzecz w branży tee jest to, że ludzie często męczą się tymi samymi projektami koszulki, dlatego zawsze szukają nowszych i chłodniejszych. Właśnie dlatego bez wątroby prezentuje codzienne nowe koszulki. Ale chociaż, jak powiedziałem, ludzie często męczą się koszulkami, które noszą, są też szczęśliwe koszulki, które nie zostają wrzucone w starym dziale tee. Uważa się, że te koszulki są absolutnie niesamowite, a ludzie po prostu je kochają.
Właśnie dlatego ludzie proszą o nich w kółko o wydrukowanie. Zobaczmy więc niektóre z tych szczęśliwych koszul, prawda? W tym tygodniu niektóre przedruki z niezwykłymi projektami są szczytem. Więc zaprezentuję wam sześć najsłodszych, najgorszych, najdroższych i najlepszych. Jak dobrze wiecie, my sami mamy duże doświadczenie w branży projektowania koszuli, więc mamy prawo do opinii, mówię.
Moja osobista fave przedrukowana koszulka jest na pewno ta z żółtym kotem i paskami. Ten jest po prostu taki słodki i nic dziwnego, że został przedrukowany i umieszczony na liście ulubionych, że tak powiem. Kolejnym, który bardzo lubię, jest ten z potworem w szafie (a przynajmniej tak ją widzę). Ale ten z sowami siedzącymi na gałęziach również nie jest wyrzucony.
Przedrukowana koszulka na tee bez nadrukowania na tee Treadless -reprited na THELSELLESPRINED TEE na tee bez nadrukowania THEMSESPRESPREDED TEE na THEMBELS
0/5 (0 recenzji)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *