Koszule retro z Wielkiej Brytanii

Nadszedł czas, aby złożyć oświadczenie koszulki. Być tobą. Bądź niesamowity, że jesteś sobą. Noś koszule retro! Noś go tak, jakbyś był właścicielem. Spójrz online we wszystkich dostępnych wyborach, a może wykonaj własny druk koszuli z internetowej grafiki retro w Wielkiej Brytanii, a następnie zdecyduj, kim jesteś dzisiaj, sprawdzając wczorajsze koszule retro. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się sceną kwaśnej House z lat 80., czy seksualnych pistoletów lat 70., czy też inne oświadczenie w retro w Wielkiej Brytanii z przeszłości, znajdziesz dziś odpowiednie koszule retro.
Oryginalne koszule retro t Smiley T Shirt z 1988 roku
Kwasowy dom był wściekłości w 1988 roku. A kwasowy House był w retro nawet wtedy, gdy miał na nich duży wpływ ruch psychodeliczny z lat 60. XX wieku. Bądź tym, który przywróci ruch, choćby powiedziałem, kiedy pamiętam, kiedy. Bądź tym, który przywróci lata 60., a potem lat 80. W tym czasie Anglia zastanawiała się: „Co to jest kwas?” Kwasowy ruch był brytyjską reakcją na nową muzykę. Zrób to „NOWOŚĆ”, noś koszulkę z kwasem retro kwasem. Powiedz światu „I Heart Acid House. W latach siedemdziesiątych i 80. XX wieku The Happy Face był związany z sceną tańca i muzyczną, która pojawiła się w tym czasie. Nie martw się. Bądź szczęśliwy.
Oryginalna koszula Pistols Pistols z 1976 roku
Retro (oryginalna design) Thirt Pistols z 1972 roku
Jeśli Punk Rock lub alternatywny rock to twoja sprawa, przywróć to uczucie dzięki pistoletom seksualnym. Pistolety seksualne odegrały kluczową rolę w inicjowaniu tej muzyki w Wielkiej Brytanii. Powiedz światu, który pamiętasz Johnny Rotten i Sid Vicious. Byli Brytyjczykami, ale otwarcie wypowiedzieli się przeciwko społecznej zgodności Brytyjczyków. Zrób własne oświadczenie. Kupuj pistolety seksu retro t koszule. Noś to dumnie. „Czy ta koszulka sprawia, że ​​wyglądam na Brytyjczyka?” Nie będziesz musiał nawet pytać swoich przyjaciół. Twoja koszula zapyta ich o ciebie. Pokochasz wygląd vintage. A najfajniejszy wygląd wszystkiego jest flaga Wielkiej Brytanii. Czas i Twoja koszula może zabrać Cię z powrotem do Old School Cool. Jeśli ktoś zacznie się wyprostować, po prostu przypomnij im: „Frankie mówi, że się zrelaksuj”. Noś koszulę. Brak koniecznego wyjaśnienia. Być Brytyjczykiem. Bądź fajny. Mów prawdę. Bądźcie z koszulami retro.
Zdjęcie przypisywanie: Steve Collins

0/5 (0 recenzji)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *