Artysta tygodnia – Godmachine

Godmachinegodmachine grafice prawdziwe imię to Aziz i mieszka w Walii w Wielkiej Brytanii, z żoną i z dwoma kotami. Nic dziwnego do tej pory. Ale jest człowiekiem stojącym za niektórymi rewelacyjnymi utworami, które wszyscy widzieliśmy głównie na koszulkach, deskorolkach, plakatach lub osłonach CD. Jest Godmachine, freelancerem, który pracował z firmami takimi jak Ozyrys, Adidas, Baranek Boga, żelazna pięści, zaburzanie, przynieś mi horyzont, protestować do bohatera, Rockett i wielu innych. Jego rysunki to Gore, podkreślają czaszkę, mózg, oczy, zombie i przerażające rzeczy, które w niektórych galeriach ludzie mogą uznać trochę „ciemnego” za swoje upodobania. Ale to jest szczególny styl dla Godmachine i dlatego tak wielu ludzi kocha jego pracę.
Rysował, biorąc pod uwagę, że 8 lat i ponieważ każdy członek jego rodziny miał ciężko pracującą pracę, aby zarobić na żywo (jego tata był montera, jego dziadek nieletnim, a jego brat jest elektrykiem), nie myślał zbytnio Poważnie o zarabianie pieniędzy za sztukę, dopóki jego żona nie poparła go w tym celu. I mu się udało, ponieważ jest teraz jednym z najpopularniejszych projektantów koszulki, którzy mają świetną osobowość i, co ważne, ich własny styl (Hydro74, AngryBlue, Humantree, Palehorse, Mumford, Maxx 242 itp.). Ponieważ bycie artystą wskazuje również na spędzanie wielu godzin samotnie przed dziełem sztuki, uważa Twittera miejsce, w którym można od czasu do czasu odpowiadać, mówiąc o swoim umysle. Zaskoczy go także opinie, które otrzymuje, i zdał sobie sprawę z naprawdę ogromnej liczby swoich fanów dopiero po opublikowaniu filmu na YouTube i zobaczył liczbę sztuk.
Godmachine Artworkgodmachine Artworkgodmachine Artworks również, zanim użył tabletu Wacom, pomalował markerem i akrylem. Uważa, że ​​ewolucja technologii artystycznej może znaleźć określony styl dla artysty, ale nie może dać tej osobie o wiele więcej talentu, które już ma.
To zabawne, jak działa ewolucja, ponieważ przed pracą dla dużych firm, takich jak Iron Fist czy Ozyrys, ludzie nie lubią tak bardzo lubili taką sztukę, uważali ją za zbyt kratę i przerażającą, ale dopiero po tym, jak jego nazwa stała się znana dzięki tym wielkim markom, jego sztuce, jego sztuce naprawdę czczono i pragnęło wielu.
Mówiąc o swoim stylu, Godmachine mówi, że ten styl jest kopiowany przez wielu świeżych nowych artystów, że teraz powoli próbuje postawić oprócz tego i wrócić do swoich starych sposobów projektowania. Dla tych z was, którzy chcą zobaczyć znacznie więcej jego dzieł, możesz odwiedzić jego stronę lub śledzić go na Twitterze.
Godmachine Grafika

0/5 (0 recenzji)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *