Następny krok: usługi

Jakie są najlepsze sposoby aktualizacji usług osobistych, takich jak masaże, dostawa żywności, szkolenie osobiste i wiele innych? Co ważniejsze, gdzie jest środkowy grunt między go majsterkowaniem a na przykład zatrudnienie osobistego szefa kuchni? Jak możesz zlecić i zaoszczędzić czas w niektórych obszarach swojego życia, abyś mógł skupić się na spędzeniu czasu (i pieniędzy) na tym, co najbardziej lubisz?
Rozmawialiśmy już o wielu rzeczach w naszej kolejnej serii krokowej: jak zwiększyć odzież roboczą, ulepszyć torebki, ukończyć meble IKEA i kupić lepsze buty – ale coś, o czym myślałem, że może być interesujące do rozmowy, to jest interesujące jest to usługi. Wymyśliłem kilka pomysłów na takie obszary, jak masaż, jedzenie, ćwiczenia, włosy/piękno oraz dekoracje domu/organizacja – jakie inne usługi można aktualizować? Jakie inne metody „środkowego gruntu” znasz?
Uwaga: zazwyczaj są one zakupowe pieniędzy wymagane dla każdego poziomu (tj. Poziom 1 można wykończyć za pomocą niewielkich lub żadnych pieniędzy), ale z pewnością wchodzą tutaj inne elementy, takie jak czas, energia i pragnienie. Oczywiście, jeśli naprawdę lubisz określoną kategorię, możesz chcieć robić wszystkie poziomy, cały czas (pieniądze na zezwolenie); Możesz również chcieć kontynuować to bardziej jako hobby, a nawet przyszłą karierę. Tam, gdzie to możliwe, również starałem się dołączyć do tego myśli.
To były moje pomysły dla każdej kategorii:
Masaż:

Poziom 1: Rolki piankowe (oto dobry krótki artykuł na temat tego, jak je wykorzystać ze sztuki męskości).

Poziom 2: Od czasu do czasu wybieraj masaże (lub gdy znajdziesz Groupons).
Poziom 3: Zarejestruj się na powtarzającą się usługę, taką jak masaż zazdrości – „popełnia” miesięczny masaż (i koszt go), ale w zależności od innych opcji w twoim obszarze może to być znacznie bardziej opłacalny masaż.
Poziom 4: Zatrudnij osobistą masażystkę, aby przyjść do twojego domu, zarezerwuj dzień Medspa w Swank Medspa i udać się na kilka różnych spotkań, weź miejsce z Medspa jako głównym miejscem docelowym (np. MII Amo Medspa w Sedonie, AZ, AZ ).
Hobby: Poszukaj klasy masażu pary, którą możesz wziąć ze swoim małżonkiem lub partnerem.
Żywność:

Poziom 1: Gotuj w domu, jedz fast food, zrób ich mieszankę (np. Zabierz ze sobą mięso delikatesowe, a następnie kup bajgiel za 50 centów przy kasie i słodka rozmawiaj z kadrą, aby dać ci sałatę i pomidor z nim .) Jeśli naprawdę chcesz być przyjazny dla budżetu, kup luzem i gotować dla swojej zamrażarki.
Poziom 2: Poszukaj wyśmienitych ciężarówek z jedzeniem, kup bezproblemowy/brubhub, naucz się gotować z lekko wymyślnymi składnikami/sprzętem. Jeśli regularnie gotujesz dla rodziny, zapisz się na usługi planowania posiłków, takiej jak Weelicious lub The Fresh 20.
Poziom 3: Idź do wyśmienitych restauracji, weź udział w zajęciach z gotowania lub skorzystaj z nowych usług, które wysyłają składniki do przepisu, takiego jak plated, hellofresh lub niebieski fartuch. Inna opcja: skorzystaj z niektórych nowszych usług dostarczania żywności opracowanych do wyśmienitych restauracji (np. Freshology, Caviar lub Wunwun).

Poziom 4: Zatrudnij osobistego szefa kuchni, wybierz się na wycieczkę swojego ulubionego regionu na jedzenie.
Hobby: sprawdź szkoły gotowania.
Ćwiczenie:

Poziom 1: Uruchom (wypróbuj kanapę do programu 5K, jeśli jeszcze nie zacząłeś; jest świetny); Kup/strumień filmy ćwiczeń. Jeśli chcesz zacząć podnosić, wypróbuj nowe wytyczne podnoszenia dla kobiet.
Poziom 2: Dołącz do siłowni, rozważ CrossFit lub kup serię ćwiczeń, taką jak P90X lub Szaleństwo. Jeśli szukasz następnego poziomu podnoszenia, wypróbuj program online, taki jak Girls Gone Strong (99–179 USD). Wypróbuj jednorazowe zajęcia na Fancier Gyms za 25 USD za pop, lub dołącz do czegoś takiego jak ClassPass, które pozwala próbować wielu bardziej wymyślnych zajęć na różnych siłowniach. Trenuj na wyścig, taki jak 5K, 10K lub maraton (wysiłek na poziomie 4, ale dość przyjazny budżetowi).
Poziom 3: Kup zajęcia ćwiczeń niezależnie od zwykłej siłowni (takich jak Barre, Pilates lub Spinning Classes). Kup niektóre sesje z osobistym trenerem.
Poziom 4: Wykonaj wszystkie powyższe. Skonfiguruj domową siłownię z ulubionymi elementami sprzętu (np. Bieżą, eliptyczni). Spójrz na wakacje związane z wysiłkiem, takim jak podróż rowerowa Włoch lub spa bootcamp.
Hobby: Spójrz, aby uzyskać certyfikat nauczania swojej ulubionej klasy – nie tylko otrzymasz wynagrodzenie za ćwiczenie, zamiast wydawać pieniądze, możesz zdecydować się na dalszą karierę.
Włosy/piękno:
Poziom 1: DIY, dziecko – z produktami apteki. Jeśli naprawdę masz ograniczony budżet, poszukaj nauczania salonu piękności, który zapewnia fryzury uczniów (robiłem to do szkoły prawniczej!). Kolejna opcja przyjazna budżetowi: rozciągnij pieniądze, naprzemiennie fryzury w naprawdę drogim salonie kosmetycznym z wykończeniem w tańszy salon kosmetyczny (gdzie mogą mieć nadzieję, że zrobił to, co zrobił lepsza fryzjerka). Po stronie uroku: naucz się nowych sztuczek z YouTube.

Poziom 2: Wejdź all-in z rnull

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *