Pięć niesamowite wskazówki dotyczące sprzedaży ubrań na eBay

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Docelowe buty Missoni za 30 tys. Vintage Torby Chanel za 1000 $. Wszędzie spojrzysz, ktoś próbuje uczynić trochę bocznego zgiełku z ich mody znaleźć w serwisie eBay. Oczywiście te wysokie numery hałasuje kuszące, jakkolwiek więcej niż jedna osoba podniosła brwi w tagu kosztów tych docelowych butów Missoni.

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Więc jak kobieta ma trochę pieniędzy z całego tego wspaniałego mody, którego już nie chce? Cóż, tutaj jest kilka sztuczek do sukcesu, jeśli chodzi o eBay. Po pierwsze, musisz zrozumieć swój produkt, a także badania badawcze w przeszłości sprzedaż podobnych produktów w serwisie eBay, więc nie masz nadziei. Następnie weź fantastyczne zdjęcia, a także sprzedawca, który zawsze chciałeś pracować ze sobą. Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe wyjaśnienia naszych pięciu najlepszych wskazówek na sprzedaż w serwisie eBay. Great Luck!

Jak oferować ubrania w serwisie eBay

1. Oferuje tylko fantastyczne produkty

Zadaj sobie pytanie: “Czy licytuję to, jeśli zobaczyłem to w serwisie eBay?” Nikt nie chce swojej koszuli siłowni z gimnazjum, jednak chcą, żeby ta Lilly Pulitzer Suknia miała tylko raz nosiłeś. Twój produkt musi być w doskonałym stanie (chyba że jest to coś w rodzaju rocznika torebki z pewnymi noszeniem, a także łza). Sprawdź to dokładnie na plamy, a także łzy. Jeśli są małe, nadal możesz go zaoferować, ponieważ wielu ludzi jest biegły w naprawie takich rzeczy, jednak będziesz musiał komponować o tym w opisie.

2. Zapewnij go leczenie czerwonego dywanu

Nie chodziłeś z czerwonego dywanu w pomarszczonej sukni, którą odebrałeś podłogę. Jak również nie byłbyś skłonny kupić taką sukienkę. Upewnij się, że twój produkt wygląda fantastycznie przed wykonaniem zdjęć. Żelazo go. pranie. Umieść go na wieszaku. Cokolwiek musisz zrobić, aby go nosić, to dokładnie to, jak powinien wyglądać na obrazie.

3. Weź niesamowite zdjęcie

Dostaję, że jesteś najprawdopodobniej nie fotografem eksperckim. Nie jestem też, jednak nie powstrzymuje mnie przed wdrożeniem kilku sztuczek handlu za każdym razem, gdy oferuję w serwisie eBay. Zrób zdjęcie swojego produktu w ciągu dnia z dużym światłem jasnym, naturalnym. Lampa błyskowa może zniekształcić kolor produktu, więc dążą do najjaśniejszego obszaru w domu, aby go wziąć. Również upewnij się, że wziąć go na białe tło, aby skupić się na produkcie, który próbujesz sprzedać.

4. Natychmiast wchodzić w interakcje z kupującymi

Zazwyczaj masz około pięciu dni na aukcję, aby uruchomić w serwisie eBay. W tym czasie często sprawdzaj swoje wiadomości eBay. Nabywca może poprosić o więcej informacji o wielkości lub stanie. Jeśli są zainteresowani wystarczającymi do zadawania pytania, są wystarczające, aby go kupić. Upewnij się, że podajesz im zainteresowanie, na które zasługują.

5. Wysyłaj szybko

Kiedy robisz wreszcie ofertę, to naprawdę ekscytujące. Jednak zanim wierzysz, że pędzą do centrum handlowego, aby wydać ciężko zarobionę gotówkę, wymaga wysyłania przedmiotu. Wysyłanie produktu tak szybko, jak to możliwe, zapewni szczęśliwego klienta. Znacznie lepsze oceny, które otrzymujesz, im więcej szczęścia będziesz sprzedawać w serwisie eBay w miarę upływu czasu. Nie pamiętaj też, aby ocenić kupującego!

Kilka kolejnych wskazówek …

Zakończ swoją aukcję w weekendy, a także wieczorami. Upewnij się, że twoja aukcja kończy się w sobotę lub niedziela, aby pomóc Ci uzyskać najwyższy koszt dla swoich przedmiotów. Poniedziałki w ciągu dnia jest również jednym bardziej fantastycznym czasem, aby złapać oferentów w pracy.
Bądź szczery. Opisując swoje przedmioty dokładnie wyjaśnić wszelkiego rodzaju wad, skaz itp szczery pomoże rozwijać swoją reprezentację jako sprzedającego.
Uzyskać konto Paypal. PayPal to system wymiany walut on-line własnością eBay. Pozwala to na szybkie, łatwe wolnych od ryzyka transakcji pomiędzy kupującym, jak i sprzedających. Paypal pobiera niewielką opłatę za przetwarzanie transakcji.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *