Chicago Próbki Porady sprzedaży

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Drogi Budget Fashionista,

Mój mąż i ja ruszę się do Chicago w tym roku z jednego z stolicy mody USA – Los Angeles! Czy oznacza to, że moje regularne wycieczki do próbkowania sprzedaży będzie musiała wziąć tylne siedzenie? Czy rozumiesz jakąś dobrą sprzedaż próbek Chicago?

Podczas gdy miliard dolarów Laski i Beta Boutique, oba trzymają częstą sprzedaż próbek w obszarze Chicago, to naprawdę wspaniałe butiki miasta i sklepy konsygnacyjne, które powinieneś naprawdę sprawdzić. Udaj się do dzielnic takich jak Wicker Park, Bucktown, Lakeview i Lincoln Park, który wszystkie mają wysoką koncentrację wspaniałych butików i sklepów

Ulubione butiki i sklepy w Chicago

McShane’s Exchange to sklep konsygnacyjny znajduje się w Lincoln Park Area, który jest świetną dzielnicą kupującą. Musisz udać się do tego sklepu, to jedna z najlepszych sklepów przesyłkowych, w których kiedykolwiek byłem i byłem w wielu sklepach konsygnacyjnych. Znakomita równowaga jakości, kosztów i wielkości, McShane niesie poważnych projektantów, takich jak- Anna Sui, Gucci, Fendi, za ułamek tego, co kosztuje w sklepie.

Jestem pewien lubię stojak na sprzedaż 2 $. Byłem tam w kwietniu, filmując sekcję telewizyjną w najlepszych miejscach do sklepu w obszarze Chicago i zakupiła torbę ze skóry Begueli w 2000 $ za 100 $. Powiedz im “Budget Fashionistka” wysłał cię.

Deminacja w dzielnicy Lakeview jest prostym, prostym sklepem konsygnacyjnym, który sprzedaje dość dorywczo zużycie. Personel w większości pozwala ci być, a ceny są wyjątkowe (dżinsy obywatelskie w wybitnym kształcie za 25 USD, spodnie Marc Jacob za 15 USD). W okolicy znajduje się wiele innych sklepów. Upewnij się, że sprawdzasz często szalony szlostę.

Sprawdź także wiklinowe butiki parku, takie jak mandarynka i str. 45, które są niezwykle cenne normalnie, ale można znaleźć niesamowite oferty, gdy mają sprzedaż.

Wyjazd również wycieczka do Gurnee Mills Outlet, znajduje się między Milwaukee a Chicago. To jeden z największych gniazd w kraju, więc udaj się tam w dni powszednie. Jest niesamowicie nadmiernie zatłoczony w weekendy. W większości unikaj pętli. Downtown Chicago stracił poważny kawałek wibracji mody, gdy zmienił pola Marshalla i Lord & Taylor w jeden duży, rozczarowujący, Macys.

Upewnij się, że wskazuje na naszą kanał sprzedaży, a także sprzedaż biuletynu Chicago z magazynu Chicago, z maksymalnie minute informacje na temat wydarzeń sprzedaży w okolicy.

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *