Pomysły na noc w domu, aby spróbować teraz

< >

Kupuj wygląd

Wyjście na randkę może być trudne dla niektórych, zwłaszcza gdy aspektujesz opiekę nad dziećmi, pracowitego życia zawodowego i pandemii. Pandemia zmusiła wielu z nas do wyboru randek w domu w regularnym wychodzeniu. Ponadto, jeśli jesteś domem, randka w domu może być dla Ciebie idealna. Nie ma nic złego w pozostawaniu w domu ze swoim znaczącym innym, ciesząc się prywatnością i prostotą własnego miejsca oraz skupienie się na swoim związku. Bez względu na to, jaki jest powód randki w sytuacji domowej, musi być zabawne i nie do zrobienia maratony, czyli Netflix i Chill. Powiedziawszy to, brak martwienia się o „wyjście” jest również dość uspokajające. Na noc, oto kilka kreatywnych pomysłów na randkę, które pomogą ci połączyć i ponownie połączyć się z partnerem bez opuszczania relaksującego domu.

Pomysły na noc w domu, aby spróbować teraz
Gotuj razem fantazyjny obiad

Wspólne gotowanie jest jednym z doskonałych pomysłów na randkę w domu dla Ciebie i Twojego znaczącego drugiego. A najlepsze jest to, że sprawia, że ​​odkładasz telefony i angażujesz się w rozmowy ze swoim znaczącym innym. Oto kilka łatwych, romantycznych przepisów na obiad dla dwojga, które możesz wypróbować ze swoim partnerem.
Mieć piknik na podłodze

Jeśli gotowanie nie jest czymś, co chce zrobić, dlaczego nie spróbować pikniku w domu? Spakuj kosz z jedzeniem i napojami i weź swój piknik na podwórku. Z drugiej strony, jeśli jest zima, zabierz koc na podłogę salonu, abyś mógł się przytulić podczas filmu.
Stargaze na podwórku

W tej trzeciej opcji na noc w domu, wybierz się na swoje podwórko za każdym razem, gdy jest wyraźne niebo. Najlepszy czas na Gwiezding Stargazing jest idealny po obiedzie/przed snem, tak długo, jak upewniasz się, że się pakujesz! Nie tylko będziesz w stanie zobaczyć spektakularne widoki na nocne niebo, ale także będziesz mógł znaleźć dość inspirujące tematy rozmowy.
Przeglądaj stare zdjęcia

Ten czwarty pomysł jest najlepszy dla osób, które chcą przejść na specjalną i nostalgiczną datę w domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to siebie – i może trochę przekąsek! Wyciągnij albumy ślubne, zdjęcia z dzieciństwa i spójrz w jakikolwiek sposób na zapisane zdjęcia razem. Możesz wspomnieć o poprzednich randkach, spójrz na urocze selfie, kiedy zacząłeś się spotykać, a nawet z przyjemnością widząc, o ile bardziej atrakcyjnie w nich wyglądasz. Ta aktywność pomoże wywołać nowe rozmowy, aby Twoja randka nie wydawała się przyziemna.
Odtworzyć swoją pierwszą randkę

Ten pomysł na następną datę jest najlepszy, gdy byłeś ze swoją znaczącą inną przez dłuższy czas (nawet lata). Jak zapewne wiesz, pierwszy związek jest niezapomniany. Dlaczego nie spędzić nocy odtwarzając wszystkie te zabawne wspomnienia? Możesz mieć wynos z tego, co miałeś na swojej pierwszej randce w tej samej restauracji, mieć maraton filmowy wszystkich swoich ulubionych filmów z wtedy, a nawet odtworzyć wszystkie miejsca, które wywarły na was wrażenie tego dnia . Oświcie piękne wspomnienia, które masz na pierwszej randce.
Zrób spa w domu

Oprócz wspólnego obiadu, tworzenie spa w domu to kolejny świetny sposób dla was, abyś jeszcze bardziej związał. Możesz ustawić stół lub sekcję podłogową z maskami na twarz, świece i wszelkie inne niezbędne rzeczy, które według ciebie sprawi, że to dodatkowe wrażenia będą wyjątkowe. Użyj listy odtwarzania specjalnie na noc spa, aby dodać romantyczną muzykę w tle atmosfery.
Jedz przy świecach

Ten pomysł na następną randkę jest idealny dla kogoś, kto chce spędzić intymną noc. Jedzenie przy świecach może być tandetne, ale jest również poza romantycznym i cofając się w tym samym czasie. Jest to najlepszy sposób, aby zrelaksować się po długim dniu, jednocześnie mogąc siedzieć naprzeciwko siebie i czerpać przyjemność w towarzystwie. Wcześniej wyznacz kilka miękkich melodii, aby wszystko było odpowiednie, i upewnij się, że użyj najlepszego srebrnego oprogramowania!
Zrób noc gry planszowej

Ty i twój partner musicie wypróbować stare gry planszowe (lub nowe) i sprawdzić, kto może wygrać na pomysł następnej randki. Zawsze fajnie jest widzieć, jak konkurencyjni ludzie grają podczas gry takich jak Monopoly lub Charade – szczególnie, gdy dotyczy to serc partnerów! Ta data będzie stworzyć komiczne wspomnienianull

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *