Jak nosić żółty: Fall Fashion Trend 2011

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Żółty, czy to musztarda, czy Marigold, jest jednym z najgorętszych trendów kolorów tej jesieni. Wraz ze swoim partnerem pomarańczowym (który jest poważnie wszędzie, że ta spadek), jasny odcień dodają trochę optymizmu do szaf, które są inaczej zdominowane przez wiele szarych i jeszcze bardziej czarnych ….

oraz…..

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Lubimy to! Tylko dlatego, że nasze konta bankowe mogą być nieco przygnębione, nie oznacza to, że nasze szafy muszą być również na śmieci. Dajemy kilka wskazówek poniżej, jak dodać trochę żółtego do szafy.

Jak nosić żółty: Fall Fashion Trend 2011

Uczynić go gwiazdą

Upuszczony sweter na ramię, 49,95 USD na szczelinie

Jednym ze sposobów włączenia żółtego do twojej szafy jest uczynić go gwiazdą swojego stroju. Ten upadek, parę jasne żółte swetry lub płaszcze bardziej neutralne kawałki jak czarna skórzana spódnica lub ciemne dżinsy.

Niech słońce świeci przez twoje akcesoria

Samba Yellow Bransoletka, 18 USD na CUSP

Nie jest zbyt zbliżony na kołysanie jasnożółtego wierzchołka? Wtedy akcesoria to świetny sposób, aby dodać pop do koloru, czy to poprzez bransoletki, kapryśny naszyjnik lub pierścienie koktajlowe.

Dodaj trochę czegoś

NYC Box Sprzęgło, 45 USD przy Nordstrom

Jeśli żółty cię przeraża (w porządku, rozumiemy), a następnie próbujemy dodać trochę żółtego do swojej szafy. Niewielki dodatek, taki jak powyższa torba z teksturą żółtą lub niesamowitym żółtym parasolem, jest łatwym sposobem włączenia żółtego do szafy.

Splorge na Outerwear.

Ruched Marigold Coat, 248 $ w Antropologie

Świetny sposób, aby dodać zarówno kawałek koloru, jak i zestawienia oświadczenia do szafy, jest zdobycie dodatku Dodaj żółtą płaszcz do swojej szafy. Chociaż 250 $ jest drogie dla płaszcza, naprawdę, naprawdę kochamy powyższy płaszcz (jak nowe dzieci na Block- 1992- Miłość World-Tour).

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *